Oferty pracy

Biuro Podróży FRAJDA ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska

WYCHOWAWCA - INSTRUKTOR

WYCHOWAWCA z umiejętnościami poprowadzenia zajęć z:

tenisa ziemnego/ windsurfingu/ żeglarstwa/ kajakarstwa/ pływania/
gier zespołowych/ tańca, fitness/ sportów walki/ strzelectwa/ nordic walking/ survivalu itp.

Praca na obozach letnich organizowanych w sezonie LATO 2018
nad J. Ślesin k. Konina, nad morzem w Pogorzelicy oraz w górach w Przesiece (k. Karpacza).

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w organizowaniu aktywnego
wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do zapoznania się z programami obozów na http://frajda-sport.com.pl/

Zakres obowiązków:

•              Pełnienie roli przedstawiciela Biura Podróży Frajda
•              Dbanie o bezpieczeństwo dzieci w czasie kolonii/obozu
•              Opieka wychowawcza nad grupą
•              Prowadzenie zajęć rekreacyjnych/sportowych
•              Prowadzenie animacji dla dzieci
•              Pomoc dzieciom w codziennym czynnościach

Wymagania i kwalifikacje:

•              Kurs Wychowawcy Kolonijnego
•              Wykształcenie branżowe
                (kwalifikacje instruktorskie z poszczególnych dyscyplin)
•              Min. 2 letnie doświadczenie.
•              Wiek 20 - 30 lat (mile widziani studenci lub absolwenci AWF)
•              Znajomość branży rekreacyjno - sportowej
•              Wysoka kultura osobista
•              Dobra organizacja pracy
•              Umiejętność pracy przy zmiennych warunkach pogodowych.
•              Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz nieprzewidzianymi
                sytuacjami.
•              Samodzielność w pracy
•              Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie
                w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, uczciwość

W zamian oferujemy:

•              Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
               turystycznym - umowa o dzieło / zlecenie

•              Atrakcyjne wynagrodzenie

•              Możliwość rozwoju zawodowego

•              Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

•              Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie

•              zwrot ½ kosztów dojazdu (PKP klasa II, autokar)

agatka-kadra-bez-hotelu

18160024 1708542825839650 1057450016 o4 398

Wynagrodzenie już od
1000 zł / netto

TERMINY OBOZÓW:

ŚLESIN:

1. 25.06 - 08.07.2018r.

2. 08.07 - 21.07.2018r.

3. 21.07 - 03.08.2018r.

PRZESIEKA:

2. 09.07 - 22.07.2018r.

POGORZELICA:

1. 28.07 - 11.07.2018r.

2. 11.07 - 24.07.2018r.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
CV ze zdjęciem

na adres: rekrutacja@frajda-sport.com.pl

W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)"

Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli oraz zdjęcia nie będą rozpatrywane