Wycieczki dwudniowe

Cena zawiera: autokar klasy turystycznej, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), noclegi - w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego, 1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 15 uczestników płacących, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

 

CZAR MAZUR

 

CZAR MAZUR

Czar Mazur zachwyci każdego, kto zechce odwiedzić i poznać krainę gotyckich zamków, nieskażonej przyrody i tysiąca jezior. W otoczeniu wyjątkowo dzikich krajobrazów i specyficznego mikroklimatu z łatwością można wczuć się w rolę dzielnego rycerza czy też księżniczki uwięzionej w najwyższej wieży... 

Pobierz

PDF

 KRAKÓW - WIELICZKA

 

 

 

 

KRAKÓW - WIELICZKA

Dawna stolica Polski, miasto ciekawych opowieści i legend gromadzonych przez wieki polskiej historii. Wizyta w Królewskich Komnatach, wysłuchanie krakowskiego hejnału,  spotkanie ze smokiem czy też zwiedzanie podziemnej krainy - Wieliczki, to niezapomniane atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci uczestników naszej wycieczki.

 Pobierz

    PDF

U DIABŁA BORUTY

 

 

 

 

U DIABŁA BORUTY

By zachwycić się oporowskim zamkiem, nadwiślańskimi katedrami, przejść nadrzecznymi bulwarami i skarpami, czy też zmierzyć się z diabłem Borutą, wystarczy przyjechać tu - do centrum kraju, miejsca styku trzech odmiennych krain. Zaklęte, okazałe i owiane tajemnicami zamczyska i klasztory czekają na współczesne dzieci, by uchylić im rąbka tajemnicy legend z przeszłości.

 

Pobierz

   PDF

 TORUŃ I OKOLICE

 

 

 

 

 

TORUŃ I OKOLICE

Miejsce nieodłącznie kojarzone z tym, który „wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”. Kto zapragnął dotknąć gwiazd, wesprzeć Krzywą Wieżę, czy też skosztować najlepszych pierników musi wybrać się do miasta kilkudziesięciu zabytków - Torunia. Okolice stolicy regionu równie chętnie ukażą wszystko to, co w nich najpiękniejsze…

 

Pobierz

   PDF

 PUSZCZA BIAŁOWIESKA

 

PUSZCZA BIAŁOWIESKA

To, co do powiedzenia ma nam żubr, usłyszymy najlepiej w Białowieży. Dzięki nieskażonej ręką człowieka krainie, zobaczymy również jelenie, sarny, dziki i wilki. Unikatowe i pełne uroku cerkwie, stworzą podczas wypoczynku dodatkowo niepowtarzalny klimat ścierających się tu od wieków różnych kultur.

 

Pobierz

   PDF

 SZLAK PIASTOWSKI

 

 

 

 

 

 

SZLAK PIASTOWSKI

Najpopularniejszy szlak w Wielkopolsce uchyla tajemnic związanych z historią początków państwa polskiego i okresem dynastii Piastów. Stolica szlaku - Gniezno - bogata w pamiątki i zabytki historyczne zaprasza do wędrówki po piastowskich grodach dawnej Polski. Ruszajmy więc ze szkolnych ławek i na własne oczy przekonajmy się, że jest o czym słuchać na lekcjach historii.

 

Pobierz

   PDF

 SANDOMIERZ I OKOLICE

 

 

 

 

 

SANDOMIERZ I OKOLICE

Malowniczo położone na wysokiej skarpie zabytki, o ponad tysiącletniej historii „w miejscu, gdzie San do Wisły domierza” urzekają do dziś zarówno mieszkańców, jak i przybyszów. Któż zresztą nie chciałby przywitać się z duchem w ruinach zamku Krzyżtopór, pospacerować 14 m pod ziemią i podejrzeć handlujących kupców, zapewniających niegdyś miastu przepych i sławę ?

 

Pobierz

   PDF

 GDAŃSK I SOPOT

 

 

 

 

GDAŃSK I SOPOT

Morska stolica Polski - tysiącletnia, pełna zabytków z magicznymi zaułkami, wciąż czeka na młodych turystów chętnych przejść Długim Targiem, podziwiać przebogate w historie kamieniczki gdańskich mieszczan i znaleźć piękne bursztynowe skarby oraz złożyć pokłon przed Bogiem wszystkich Mórz. Zapraszamy więc nad nasze piękne polskie morze!

 

Pobierz

   PDF

 GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

 

 

 

 

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Jedne z ciekawszych w Europie gołoborzy na szczytach gór, specyficzny mikroklimat, rzadko występujące okazy fauny i flory to niezapomniane atrakcje pieszej wycieczki na szczyty Gór Świętokrzyskich. Tereny Świętokrzyskiego Parku Narodowego sprawiają, że w niezbyt wysokich górach czujemy się wspaniale wypoczęci. Otoczenie przyrody i przepiękne krajobrazy przeplatają się z ciekawostkami architektonicznymi i przyrodniczymi. Wejście na szczyt góry przy niezbyt dużym wysiłku fizycznym to atrakcja nawet dla najmłodszych uczestników wycieczek.

 

Pobierz

   PDF

 NAD WIGRAMI

 

 

 

 

 

NAD WIGRAMI

Puszcza Augustowska z niesamowitymi terenami jezior skrytych w leśnych ostępach oczaruje z pewnością każdego. Oprócz przepięknych krajobrazów zobaczymy niezwykłe sanktuarium maryjne oraz pozostałe najcenniejsze obiekty sakralne Suwalszczyzny. Zapraszamy do poznania nadwigrzańskich okolic.

 

Pobierz

   PDF

 AUGUSTOWSKIE ATRAKCJE

 

 

 

 

 

AUGUSTOWSKIE ATRAKCJE

Okolice Augustowa zachwycają urokami Puszczy Augustowskiej, niesamowitymi terenami jezior skrytych w leśnych ostępach i atrakcjami związanymi z „najdłuższym zabytkiem” naszej ojczyzny. Zapraszamy więc młodych i najmłodszych na wycieczkę do miasta nie bez powoduokrzykniętego „Wenecją Północy” !!!

 

Pobierz

   PDF

 W KRAINIE DINOZAURÓW I KOPALNI SREBRA

 

 

 

 

 

W KRAINIE DINOZAURÓW I KOPALNI SREBRA

Kto nie był nigdy tam, gdzie srebro olśniewa swym bogactwem, gdzie łodzie suną korytarzami po niezmąconej, podziemnej tafli wody i gdzie dinozaury czekają na przebudzenie - niech szybko się pakuje i zabiera z nami. Zapraszamy do śląskiej krainy!

 

Pobierz

   PDF

 SZLAKIEM JANA PAWŁA II

 

 

 

 

 

SZLAKIEM JANA PAWŁA II

Odwiedzimy miejsca związane z Wielkim Polakiem, papieżem Janem Pawłem II. Jednym z nich będzie rodzinne miasto Karola Wojtyły - Wadowice, gdzie „wszystko się zaczęło”. Udamy się również do dawnej stolicy Polski, miasta królów z ponad tysiącletnią, niezwykłą historią aby lepiej poznać dzieje naszych władców i przodków. Zapraszamy.

 

Pobierz

   PDF

 SZLAKIEM PIASTÓW ŚLĄSKICH

 

 

 

 

 

 

SZLAKIEM PIASTÓW ŚLĄSKICH

Przepiękny, tajemniczy Śląsk, który do dziś skrywa swe sekrety w podziemiach zamków czy gór. Spotkanie z bogatą historią tych terenów na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników wycieczki a widok 114 metrowej Panoramy Racławickiej będzie z pewnością niezapomnianym wrażeniem. Zapraszamy.

 

Pobierz

   PDF

 JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA

 

 

 

 

 

JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA

Pełne wiary Polaków miejsce,  któremu niejeden z nas  nie zdążył  się przyjrzeć dokładnie. Cudowny obraz Matki Boskiej, zmieniającej swe oblicze, przepiękne białe skałki, wyrastające z ziemi do olbrzymich rozmiarów a także klimat afrykańskich przygód i piasek pustyni - to tylko kilka ciekawych miejsc!!!

 

Pobierz

   PDF

 ŚLADAMI LITERACKICH MISTRZÓW

 

 

 

 

 

ŚLADAMI LITERACKICH MISTRZÓW

Obowiązkowe lektury, lekcje języka polskiego spędzone w szkolnych ławkach…Nasi literaccy Mistrzowie zapraszają na spotkanie z miejscami niegdyśim bliskimi. Ruszajmy więc na wędrówkę niczym bohaterowie powieści wszechczasów !!!

 

Pobierz

   PDF

 PRZYRODA BORÓW TUCHOLSKICH

 

 

 

 

 

PRZYRODA BORÓW TUCHOLSKICH

W tym jednym z największych i najpiękniejszych kompleksów leśnych spotkać można wyjątkowe walory przyrodnicze  i kulturowe. Z pewnością urzekną wszystkich rzadko spotykane krajobrazy i malownicze jeziora, a flora i fauna zachwyci swym bogactwem. Zapraszamy na wycieczkę do Borów Tucholskich kilka razy w roku - dostrzeżemy wtedy niezwykłe zmiany zachodzące w przyrodzie pod wpływem różnych warunków atmosferycznych!!

 

Pobierz

   PDF

 SZLAKIEM MIKOŁAJA KOPERNIKA

 

 

 

 

 

 

SZLAKIEM MIKOŁAJA KOPERNIKA

Mikołaj Kopernik rewolucyjnym dziełem spowodował zmianę poglądów na miejsce człowieka we wszechświecie. Dał się poznać jako wybitny matematyk, kartograf, ekonomista a nawet lekarz. Zapraszamy do miejsc pamiętających do tej pory astronoma, który „wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”.

Pobierz

   PDF

 
 NAD BIEBRZAŃSKIMI BAGNAMI

 

 

 

 

 

NAD BIEBRZAŃSKIMI BAGNAMI

Zapraszamy do jednego z najdzikszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Polsce. To właśnie tu rozpościerają się na rozległych terenach torfowiska i tereny bagienne a swoją siedzibę mają różnorodne gatunki zwierząt. Nie bez powodu biebrzański zakątek zwany jest królestwem łosia czy ptasim rajem. Przeżyjmy przygodę w miejscu z niepowtarzalną przyrodą, gdzie zatrzymał się czas.

 

Pobierz

    PDF

 

 MAZURSKA REKREACJA Z WIZYTĄ U WODZA PLEMIENIA GALINDÓW

 

 

 

 

 

 

 

MAZURSKA REKREACJA Z WIZYTĄ U WODZA PLEMIENIA GALINDÓW

Historyczna kraina zamieszkiwana przez pradawne plemię Galindów oraz piękne tereny mazurskie z nieskażoną rzyrodą stanowiące wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Zapraszamy!

 

Pobierz

   PDF

 

 

REKREACYJNO - INTEGRACYJNE

 

 SURVIVALOWA PRZYGODA

 

 

 

 

 

 

 

SURVIVALOWA PRZYGODA

Zapraszamy na wycieczkę podczas której dowiemy się m.in. jak wyznaczyć strony świata, poruszać się w terenie, rozpoznać złą pogodę oraz spędzimy aktywnie czas, biorąc udział w różnego rodzaju ciekawych zadaniach. Daj się ponieść przygodzie!

Pobierz

   PDF

ZALEW ZEGRZYŃSKI ZE SPORTAMI WODNYMI

 

 

 

 

 

 

 

ZALEW ZEGRZYŃSKI ZE SPORTAMI WODNYMI

Dzięki tej wycieczce będziemy mieli okazję poznać zasady żeglowania, obsługi sprzętu, poczuć wiatr w żaglach lub odbyć kajakową wędrówkę. A to wszystko w tak niewielkiej odległości od Warszawy. Zapraszamy na wycieczkę z Frajdą!

 

Pobierz

   PDF

GRY I ZABAWY TERENOWE NAD ZEGRZEM

 

 

 

 

 

 

 

 

GRY I ZABAWY TERENOWE NAD ZEGRZEM

Zapraszamy do wzięcia udziału w wycieczce rekreacyjno-integracyjnej z Frajdą w niewielkiej odległości od Warszawy, nad Zalewem Zegrzyńskim. Na uczestników czekają sportowe emocje, rywalizacja w duchu Fair Play, a przede wszystkim wspaniała zabawa z rówieśnikami.

 

 

Pobierz

   PDF

 

 ZALEW ZEGRZYŃSKI - TANIEC LUB SPORTY WALKI

 

 

 

 

 

 

ZALEW ZEGRZYŃSKI - TANIEC LUB SPORTY WALKI

Wyjątkowa wycieczka dedykowana zarówno dla tych, którzy kochają się ruszać w rytm muzyki oraz dla amatorów sportów walki, ale także dla wszystkich chcących świetnie się bawić nie wyjeżdżając daleko za Warszawę. Zapraszamy!

 

Pobierz

   PDF