Wczasy Rodzinne Wyróżniony

 

wczasy rodzinne

1362149805618102

 

 

Jeśli kochacie sporty zimowe i zamierzacie wypocząć wraz ze swoimi pociechami w nadchodzacym sezonie zimowym 2015, to wraz z rodziną zapraszamy Was do Deštné, która jest idealnym miejscem do wypoczynku dla całej rodziny. Czekać będą na was profesjonalnie przygotowane trasy zjazdowe i urzekające swoim pięknem góry pełne śniegu. Dodatkowo dla najmłodszych oferujemy śnieżne parki zabaw, gdzie bezpiecznie pod opieka dorosłych można poznawać uroki białego szaleństwa, a dodatkowo infrastruktura i położenie ośrodka pozwoli na prawdziwy relaks. Zapraszamy na wypoczynek z FRAJDĄ.

Koszt wczasów:

 
 
1490 zł/os.
  
dorosłej
Wymagana zaliczka: 800 zł/os. w terminie do 7 dni od daty dokonania rezerwacji miejsca na wczasach.

Dzieci do 2 lat pobyt gratis

Dzieci 3-13 lat 10% rabatu na pobyt. 

Zobacz ofertę - Wczasy Rodzinne.  A (kliknij)
Zobacz ofertę - Obóz dla Rodzica.  Cz (kliknij)
Zobacz ofertę - Obóz dla Rodzica.   A (kliknij)

 

Program wczasów

Program wczasów rodzinnych:

 • jazda na nartach lub snowboardzie
 • wieczorna jazda na oświetlonym stoku
 • wykłady teoretyczne (dobór, budowa, konserwacja sprzętu, techniki jazdy)
 • rodzinne zawody sportowe
 • gry i zabawy ruchowe na śniegu
 • zajęcia rekreacyjne i zawody w dartsy, bilard, szachy i tenis stołowy
 • wieczorne zajęcia przy muzyce
 • basen
 • siłownia
 • wycieczki piesze
 • ognisko z kiełbaskami
 • dyskoteki z karaoke
 • dyplomy i nagrody rzeczowe


Jazda na nartach lub snowboardzie codziennie od 9:00 do 16:00 (7h).


Karnety dodatkowo płatne:        7 dni - dzieci - 280 zł/os.     dorośli - 480 zł/os.
                                                                 15 dni - dzieci - 350 zł/os.     dorośli - 620 zł/os.


Narty, snowbord i wyciągi

NARTY - SNOWBOARD: 

Zajęcia prowadzone będą w grupach 10 - 14 osobowych (zależy od umiejętności i wieku dzieci). Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie jak zawsze starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko - pedagogiczna. Absolwenci AWF, z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia zajęć z narciarstwa lub snowboardu.

Wyciągi:
W Deštné znajduje się 10 wyciągów o różnym stopniu trudności i długości tras (niebieskie, czerwone i czarne), połączonych w perfekcyjnie przygotowane kompleksy narciarskie i snowboardowe, co pozwala na ciągłość jazdy. Na terenie kompleksu znajduje się snowpark oraz trasa zjazdowa z pomiarem czasu. Długość tras zjazdowych wynosi od 350 m dla początkujących do 1500 m długości dla zaawansowanych. Wyciągi krzesełkowe, orczykowe i talerzykowe są wyposażone w sztuczne naśnieżanie, oświetlenie oraz są dwa razy dziennie ratrakowane co sprawia, że cały czas jeździmy po równym stoku. Przy wyciągach znajdują się: parking dla samochodów osobowych i autokarów, a także tawerny, sklepy i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz ski serwis. Na wyciągi obowiązuje karnet 6 lub 12 - dniowy (zależne od długości turnusu).

 
Karnety dodatkowo płatne:
        7 dni - dzieci - 280 zł/os.     dorośli - 480 zł/os.
                                                                 15 dni - dzieci - 350 zł/os.     dorośli - 620 zł/os.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie:
Wyjeżdżające Rodziny zakwaterowane będą w nowoczesnym ośrodku hotelowym Alfa***Resort Sport & Spa, w pokojach 2, 3, 4 - osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu.  Do miłego spędzenia czasu po aktywnym dniu jazdy na nartach lub snowboardzie pozostaje do naszej dyspozycji kryty basen z panoramicznym widokiem (bezpłatnie), fitness, restauracja z tarasem, sale wykładowe, dyskotekowa, siłownia, fitnes oraz sala gier (bilard, rzutki, tenis stołowy, itp.). W całym budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Wyżywienie:

Wyżywienie zapewnia elegancka i stylowa restauracja hotelu, posiłki domowe: trzy razy dziennie - śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, lunch pakiet oraz  gorąca herbata do termosów na stok, obiadokolacja składająca się z dwóch dań podawanych w bardzo elegancki i wykwintny sposób. Pierwszym posiłkiem jest  obiadokolacja, a ostatnim śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną. Oczywiście dbamy o to, by wszyscy nasi Goście, zarówno ci mali jak i duzi by byli zawsze smacznie najedzeni!!!


Opis Ośrodka Hotelowo - Wypoczynkowy Alfa Resort Sport & Spa***. (kliknij)

basen 2089 n silownia pokoj restauracja

 

Ważne informacje

Ważne informacje:

Komunikat wyjazdowy.

Umowa zgłoszenie   8 dni. (pobierz)

Umowa zgłoszenie 15 dni. (pobierz)


Kadra

Nad bezpieczeństwem wczasowiczów czuwać będzie starannie dobrana i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczno - instruktorska: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadają̨ce uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych.Istnieje możliwość dołączenia Dzieci, które ukończyły 7 lat na czas zajęć z narciarstwa czy snowboardu do grupy zorganizowanej. W przypadku chęci dołączenia dziecka do grupy zorganizowanej na czas zajęć na stoku, opłata wynosi: 
   
(7 dni) - 260 zł/os. lub (15 dni) - 480 zł/os.Opieka medyczna:   24 h

Ubezpieczenie:   KL, NNW +  bagaż

Istnieje dodatkowo moż̇liwość wykupienia w dniu zakupu - rezerwacji ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej w wysokosci 5% jej wartości na skutek rezygnacji spowodowanej chorobą lub innym losowym zdarzeniem. (nieobowiazkowe)


Transport:   autokar klasy LUX

Karnet na wyciągi dodatkowo płatny !!! 

Liczba miejsc ograniczona:    30 miejsc

Sprzęt narciarski lub snowboardowy: narty + kije lub deska snowboardowa 

Obowiązkowo: kask

Zebranie dla Wczasowiczów: o terminie zebrania poinformujemy Państwa telefonicznie.

Co należy zabrać:  niezbędnik wczasowicza - (kliknij)