Wycieczki czterodniowe

Cena zawiera: autokar, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), noclegi - w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego, 1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 15 uczestników płacących, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

BESKID ŚLĄSKI I ŻYWIECKI

 

 

 

 

 

BESKID ŚLĄSKI I ŻYWIECKI

Bardzo atrakcyjne krajobrazowo krainy z zachowanym specyficznym charakterem: wyniosłe szczyty, uzdrowiska z urzekającym pięknem przyrody, góralskie wioski. Zwiedzimy Jasną Górę - światowe miejsce pielgrzymkowe, malowniczo położone kurorty oraz zabytki o wieloletniej historii.

 

 UROKI BIESZCZADZKIEJ PRZYRODY

 

 

 

 

 

 

UROKI BIESZCZADZKIEJ PRZYRODY

Bieszczady - malownicze krajobrazy tej tajemniczej krainy urzekły już niejednego turystę. Jeszcze 40 lat temu brakowało tu nawet dróg, dziś zapraszamy do podziwiania piękna Bieszczad w całej ich krasie. Prześliczne krajobrazy, ogromne przestrzenie same otaczają turystę, gdzie tylko odwróci wzrok.

 

ZAKOPIAŃSKI KLIMAT

  

ZAKOPIAŃSKI KLIMAT

Zapraszamy do najpiękniejszego i najbardziej urokliwego miasta polskich Tatr oferującego niezapomniane widoki i niepowtarzalny klimat. O każdej porze roku czeka tu na wszystkich mnóstwo atrakcji. Spacer po słynnych Krupówkach, wjazd na Gubałówkę, wizyta w Jaskini Mroźnej - to tylko niektóre z nich.

 

 

 GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE - Z WIZYTĄ U DINOZAURÓW

 

 

 

 

 

 

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE  - Z WIZYTĄ
U DINOZAURÓW

Otoczenie przyrody i przepiękne krajobrazy przeplatające się z ciekawostkami przyrodniczymi i architektonicznymi, słynny pomnik przyrody dąb Bartek jako jeden z najstarszych dębów w Polsce, przepiękne okazy stalaktytów i stalagmitów w Jaskini Raj, imponujące ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe - to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas wycieczki z Frajdą !!!

 

 

 W PIENINY I NIE TYLKO

 

 

 

 

 

 

W PIENINY I NIE TYLKO

Pieniny - wyjątkowo malownicze pasmo górskie leżące na granicy Polski i Słowacji. Stanowią one najwyższą część długiego pasa skałek wapiennych. Pasmo to niezwykle interesująco rozdziela na trzy części dwa przełomy Dunajca: Pieniny Spiskie , Pieniny Środkowe i Pieniny Małe. Pieniny charakteryzują się ogromną różnorodnością fauny. Żyje tu bowiem połowa gatunków zwierząt występujących na terenie Polski.

 
 UROKI MAZOWSZA

 

 

 

 

 

 

UROKI MAZOWSZA

Prześliczne łowickie wyroby sztuki ludowej, romantyczna rezydencja Radziwiłłów wraz z ogrodem, który do dziś przytłacza swą okazałością, piękny rezerwat przyrody „Granica” - to tylko niektóre  z miejsc, które proponujemy zobaczyć podczas wycieczki z Frajdą.

 
 WIELICZKA - ZAKOPANE - OJCÓW - KRAKÓW

 

 

 

 

 

 

 

WIELICZKA - ZAKOPANE - OJCÓW   - KRAKÓW

Historie i tajemnice kopalni soli w Wieliczce, zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, zakopiański klimat, ciekawe zbiory w Muzeum Tatrzańskim, urokliwy Kraków z Sukiennicami oraz Wawelem, legenda o wawelskim smoku - to tylko kilka spośród wielu atrakcji czekających na uczestników wycieczki.

 

 

 ROZTOCZAŃSKIE SZUMY

 

 

 

 

 

 

ROZTOCZAŃSKIE SZUMY

Przepiękne wąwozy, szemrzące strumienie i delikatnie wdarta w leśne połacie współczesna cywilizacja, zachęcają do zwiedzania tego pięknego kawałka Polski. Zapraszamy na odpoczynek i wycieczkę, pełną pomników przyrody i historycznych ciekawostek.

 

 

 NAD WIGRAMI - SAKRALNE PERŁY

 

 

 

 

 

 

NAD WIGRAMI - SAKRALNE PERŁY

Puszcza Augustowska z niesamowitymi terenami jezior skrytych w leśnych ostępach oczaruje z pewnością każdego. Oprócz przepięknych krajobrazów zobaczymy niezwykłe sanktuarium maryjne, pozostałe najcenniejsze obiekty sakralne Suwalszczyzny i ciekawe zabytki. Zapraszamy do poznania nadwigrzańskich okolic.

 

 

 PODKARPACKIE TAJEMNICE

 

 

 

 

 

 

 

PODKARPACKIE TAJEMNICE

Muzeum Dzwonów i Fajek, wspaniała rezydencja Lubomirskich, ciekawe okazy przyrody - wszystko to w górskim, zdrowym klimacie, wśród pięknych widoków i malowniczych krajobrazów. Zapraszamy na wycieczkę po polskim Podkarpaciu.

 

 

 BIAŁOWIEŻA - SPOTKANIE Z ŻUBREM

 

 

 

 

 

 

 

BIAŁOWIEŻA - SPOTKANIE            Z ŻUBREM

Prawdziwego żubra usłyszymy  i  zobaczymy tylko w Białowieży, krainie nieskażonej ręką człowieka. Malownicze, pełne uroku cerkwie, piękno zielonej przyrody stworzą podczas wypoczynku dodatkowo niepowtarzalny klimat ścierających się tu od wieków różnych kultur.

 
 BESKID ŚLĄSKI - U ŹRÓDEŁ WIŚŁY

 

 

 

 

 

 

 

BESKID ŚLĄSKI - U ŹRÓDEŁ WISŁY

Beskid Śląski to niezwykle popularne pasmo górskie z piękną przyrodą, dobrze oznakowanymi i malowniczo poprowadzonymi szlakami turystycznymi. „Perłą” Beskidu Śląskiego jest miejscowość Wisła z przepływającą tędy królową polskich rzek, skocznią narciarską, rynkiem. Miasteczku popularności dodaje słynny mieszkaniec tego zakątka Polski - Adam Małysz.

 

 

 KOTLINA KŁODZKA

 

 

 

 

 

 

 

KOTLINA KŁODZKA 

Tajemnicze drogi wśród gór, „Błędne Skały” - niepowtarzalny skalny labirynt, Kaplica z czaszek i piszczeli oraz wambierzyckie sanktuarium, zwane „Dolnośląską Jerozolimą” -  to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas tej wycieczki.

 

 

 PIASTOWSKIM SZLAKIEM PO KUJAWACH

 

 

 

 

 

 

 

PIASTOWSKIM SZLAKIEM PO KUJAWACH

Przepiękne krajobrazy - wzgórza morenowe, pasma wydm, lśniące jeziora, wstęgi pól wijące się wzdłuż dolin rzecznych to właśnie Kujawy, nazywane polskim spichlerzem ze względu na urodzajne czarnoziemy. Zapraszamy do tego malowniczego zakątka, i wsłuchania się w piastowskie legendy.

 

 

 TRÓJMIASTO I NIE TYLKO

 

 

 

 

 

 

 

TRÓJMIASTO I NIE TYLKO

Miejsce słynnej bitwy z 1410 r., kraina władania Neptuna, krzyżacka warownia w Malborku - największy gotycki zamek w Europie, dom słynnego astronoma w Toruniu - to tylko kilka z atrakcji czekających na uczestników wycieczki z Frajdą. Zapraszamy!

 

 

 CZAR MAZUR - Z WIZYTĄ W KOSEWIE U JELENIOWATYCH

 

 

 

 

 

 

CZAR MAZUR - Z WIZYTĄ            W KOSEWIE U JELENIOWATYCH

Czar Mazur zachwyci każdego, kto zechce odwiedzić i poznać krainę lasów i tysiąca  jezior oraz nieskażonej przyrody. Pola Grunwaldzkie jako miejsce najsłynniejszej bitwy średniowiecza, spacer wśród oswojonych jeleni w Kosewie, sportowa rywalizacja w  duchu Fair Play- to tylko kilka atrakcji, które czekają na uczestników wycieczki z Frajdą!!!