Wycieczki jednodniowe po Warszawie

Cena zawiera: autokar, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), opiekę przewodnika miejscowego, 1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 15 uczestników płacących, upominki i dyplomy  dla uczestników  wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!!

SZLAKIEM FRYDERYKA CHOPINA

 

 

SZLAKIEM FRYDERYKA CHOPINA

„Rodem Warszawianin, sercem Polak, a talentem świata obywatel” - słowa Cypriana Norwida najpełniej oddają przywiązanie Chopina do miejsc, w których bywał. Zapraszamy zatem do miejsc, z którymi kompozytor związany był uczuciowo - do Warszawy, w której spędził prawie dwadzieścia lat swojego życia.


 ZAUŁKI STAREGO I NOWEGO MIASTA

  

ZAUŁKI STAREGO I NOWEGO MIASTA

Warszawska Starówka z wyjątkowymi kamieniczkami, murami obronnymi, Zamkiem Królewskim, Syrenką oraz Kolumną Zygmunta od dawna uważana jest za symbol bogatej historii miasta. Pospacerujemy malowniczymi zaułkami, wśród budynków i murów obronnych usianych tablicami upamiętniającymi ludzi i wydarzenia, nierzadko związanymi z czasami wojny i powstaniem warszawskim.

 

LEGENDY I BAŚNIE O WARSZAWIE

  

 

LEGENDY I BAŚNIE O WARSZAWIE

Miasto magiczne, pełne legend, podań i baśni. Taka jest właśnie ta nasza - na co dzień szara - Warszawa. Chętnych powspominać, o czym szeptali do nas dziadkowie tuż przed snem zapraszamy do krainy duchów, wróżek, bajkowych postaci i zaklęć…

 

 

   

 TAJEMNICE ŁAZIENEK I BELWEDERU

 

 

 

 

TAJEMNICE ŁAZIENEK I BELWEDERU

Jedno z ładniejszych warszawskich miejsc, z zabytkowymi pałacykami z epoki stanisławowskiej, bardziej magiczne niż zwykły park. Dziś królują tu łabędzie, pawie i wiewiórki jedzące z ręki. Niegdyś, choćby ze względu na obiady czwartkowe, były centrum kulturalnym stolicy. Znamy je wszyscy z dzieciństwa, bo chyba każdego z nas choć raz rodzice zabrali tu na niedzielny spacer. Tym razem odwiedzimy jednak miejsca, na co dzień nie odwiedzane

 

 

 TRAKT KRÓLEWSKI

 

 

TRAKT KRÓLEWSKI

To właśnie tym szlakiem jeździł Jaśnie Wielmożny Pan Król swoją karocą na spacery do Wilanowa, to właśnie tędy chadzali polscy „Wielcy” : Mickiewicz, Kopernik, Prus i Poniatowski….przejdźmy więc i my tym ciekawym szlakiem, jako zwykli ludzie poznając tajemnice królewskiego szlaku. Zapraszamy.

 

 

 SPACER SKARPĄ WARSZAWSKĄ

 

 

 

 

 

SPACER SKARPĄ WARSZAWSKĄ

Ciekawe połączenie rzeczy pięknych i miejsc ważnych. Piękne eksponaty Muzeum Ziemi PAN na długo pozostaną w pamięci, a wizyta w samym centrum polskiej polityki na pewno pozostawi niezapomniane wrażenia na młodych słuchaczach. Zapraszamy serdecznie na spacer po Warszawskiej Skarpie.

 

 

 WIZYTA W LOT-CIE I W OGRODZIE PRASKIM

 

 

 

 

 

WIZYTA W LOT-CIE I W OGRODZIE PRASKIM

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina to największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Tym razem nie wybierzemy się jednak w odległą podróż do Azji czy Afryki. Zostaniemy tu, na lotnisku, zwiedzając Terminale niczym piloci czy stewardesy podniebnych linii, ale wrażeń na pewno pozostanie nam całe mnóstwo.

 

 

 HISTORIA TECHNIKI I NOWOCZESNA TELEWIZJA

 

HISTORIA TECHNIKI I NOWOCZESNA TELEWIZJA

Zobaczymy telewizję od kuchni i dowiemy się jak powstają oglądane przez nas programy. Poznamy również ciekawą historię techniki, oglądając m.in. kolekcje motocykli, odbiorników radiowych czy mechanizmów grających. W Muzeum Ewolucji staniemy przed szkieletami dinozaurów. Z XXX piętra Pałacu Kultury będziemy podziwiać panoramę Warszawy.

 

 

 NEKROPOLIE STOLICY - POWĄZKI

 

 

NEKROPOLIE STOLICY - POWĄZKI

Zapraszamy do odwiedzania zabytkowych nekropolii warszawskich stanowiących miejsce pochówku wybitnych osobistości świata kultury, nauki, gospodarki, polityki i wojskowości (m.in. Hugona Kołłątaja, Władysława Reymonta, Juliana Tuwima).

 

 

 JUDAIKA W WARSZAWIE

 

 

 

 

 

 

JUDAIKA W WARSZAWIE

Zapraszamy do Instytutu, zajmującego się w sposób najszerszy oraz najpełniejszy tematyką żydowską, miejsc dokumentujących dorobek historyczny i kulturowy, ukazujących bogactwo życia społeczności żydowskiej - przez wieki nieodłącznej części Polski. Poznajmy więc istniejącą kulturę, która wciąż pozostaje dla wielu tajemnicą.

 

 

 ŚLADAMI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

 

 

 

 

 

ŚLADAMI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Powstanie Warszawskie to jeden z największych w dziejach świata zrywów ku wolności. Odwiedźmy miejsca upamiętniające bohaterską walkę Powstańców oraz przenieśmy się w czasy okupowanej stolicy dzięki multimedialnym i interaktywnym formom prezentacji dostępnym w Muzeum Powstania na Woli.

 

 

 PAINTBALLOWA BITWA LUB WYŚCIG NA GOKARTACH

 

 

PAINTBALLOWA BITWA LUB WYŚCIG NA GOKARTACH

Adrenalina, rywalizacja, niezapomniane wrażenia na urozmaiconym polu gry z labiryntami i przeszkodami lub rajdowe emocje podczas wyścigów gokartowych na jednym z najdłuższych torów w kraju. W obydwu przypadkach niesamowita zabawa gwarantowana! Zapraszamy!!!

 

 

 SZTRZELNICA - I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SNAJPEREM

 

 

SZTRZELNICA - I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SNAJPEREM 

Jeśli chcielibyście sprawdzić swoją celność, poćwiczyć cierpliwość, nauczyć się strzelać z łuku oraz dowiedzieć się jak bezpiecznie posługiwać się bronią, mamy dla Was wyjątkową ofertę. Jednodniowa wycieczka na strzelnicę dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń!

 

 

 CITY SIGHTSEEING - WYJĄTKOWA PRZEJAŻDŻKA PO WARSZAWIE

 

 

CITY SIGHTSEEING - WYJĄTKOWA PRZEJAŻDŻKA PO WARSZAWIE

Zapraszamy do zwiedzenia stolicy i jej zabytków w niecodzienny i ciekawy sposób. Wsiądziemy na pokład piętrowego autobusu, który zabierze nas do najwspanialszych miejsc Warszawy i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

 

 

 INTEGRACJA I PRZYGODA W POWSINIE

 

 

INTEGRACJA I PRZYGODA W POWSINIE

Zapraszamy na wycieczkę do wyjątkowego miejsca w Warszawie. Las Kabacki, kompleks leśny w obrębie tętniącej życiem metropolii daję okazję do wypoczynku, nabrania sił, rekreacji, edukacji oraz wspaniałej zabawy.