Wycieczki jednodniowe

Cena zawiera: autokar, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), opiekę przewodnika miejscowego, 1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 15 uczestników płacących, upominki i dyplomy  dla uczestników  wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

 

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!! 

 

 

PUSZCZA KAMPINOWSKA

 

 

 

PUSZCZA KAMPINOWSKA

Kampinoski Park Narodowy to magiczne miejsce pełne przyrodniczych eksponatów i żyjących w nim ok. 3 tys. gatunków zwierząt. Uznany przez UNESCO w 2000r. za Światowy Rezerwat Biosfery otoczony jest ochronną otuliną, co pozwala zachować do dnia dzisiejszego jego przyrodnicze walory w puszczańskiej głuszy. Wśród roślinności znajdziemy wiele śladów historii, na poszukiwanie których zapraszamy.


 

 ŚLADAMI CHOPINA  

ŚLADAMI CHOPINA

Kampinoski Park Narodowy to magiczne miejsce pełne przyrodniczych eksponatów i żyjących w nim ok. 3 tys. gatunków zwierząt. Uznany przez UNESCO w 2000r. za Światowy Rezerwat Biosfery otoczony jest ochronną otuliną, co pozwala zachować do dnia dzisiejszego jego przyrodnicze walory w puszczańskiej głuszy. Wśród roślinności znajdziemy wiele śladów historii, na poszukiwanie których zapraszamy.

 

   

 TWIERDZA MODLIN

TWIERDZA MODLIN

Podczas wycieczki do Modlina będziemy mieli okazję zobaczyć na własne oczy imponujący oraz unikatowy w skali Europy zespół budowli obronnych. Obrona Twierdzy Modlin przez polskich żołnierzy w czasie kampanii wrześniowej stanowi jeden z wielu przykładów patriotyzmu i męstwa Polaków. W miejscu tym poczujemy dumę z bohaterskich czynów naszych przodków.

 

 

 TORUŃSKIE PIERNIKI  

TORUŃSKIE PIERNIKI

Miasto Mikołaja Kopernika, któremu cały świat zawdzięcza epokowe odkrycie, że to Ziemia kręci się wokół Słońca, pełne jest astronomii i śladów wielkiego uczonego. Zachwyca swym urokiem i magią planet, które krążą wokół nas, a które dopiero tu możemy bliżej poznać. Zapraszamy na spacer śladami Mikołaja Kopernika.

 

 

 Z GOŚCINĄ U KOCHANOWSKIEGO  Z GOŚCINĄ U KOCHANOWSKIEGO

 

Kto raz przeczyta jego „Treny”, ten na zawsze zapamięta, że największy poeta renesansu pisał je pod lipą w swoim ukochanym Czarnolasie, gdzie wiódł żywot ziemianina. Zapraszamy w ten urokliwy zakątek Mazowsza, by dzieci mogły zobaczyć ślady i pamiątki po wielkim pisarzu, a na zamkowym dziedzińcu wysłuchać opowieści o warowni i podziwiać mazowieckie krajobrazy, tak jak przed wiekami podziwiali je królowie rodu Piastów i królowa Bona Sforza.

 

 

 SKARBY JASNEJ GÓRY  

SKARBY JASNEJ GÓRY

Pełne wiary Polaków miejsce, któremu niejeden z nas  nie zdążył się przyjrzeć dokładnie. Cudowny obraz Matki Boskiej, zmieniającej swe oblicze, Skarbiec przepełniony wspaniałościami, wały symbolizujące waleczność, to tylko kilka ciekawostek związanych z tym niezwykłym Sanktuarium. Zapraszamy na wycieczkę do miejsca kultu religijnego, jakim jest Jasna Góra.

 
 GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE  

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Jedne z ciekawszych w Europie gołoborzy na szczytach gór, specyficzny mikroklimat, rzadko występujące okazy fauny i flory sprawiają, że piesza wycieczka na szczyty Gór Świętokrzyskich jest niezapomnianym przeżyciem. Tereny Świętokrzyskiego Parku Narodowego sprawiają dodatkowo, że czujemy się tam wspaniale wypoczęci, gdyż otoczenie przyrody i przepiękne krajobrazy przeplatają się z ciekawostkami architektonicznymi i niezbyt dużym wysiłkiem fizycznym nawet dla najmłodszych uczestników wycieczek.

 

 

 NA WYSOKIEJ SKARPIE WIŚLANEJ NA WYSOKIEJ SKARPIE WIŚLANEJ

 

Zapraszamy do odwiedzenia Sandomierza, grodu nad Wisłą, podobnie jak Rzym położonego na siedmiu wzgórzach, gdzie Tatarzy pozwalali łapać się w pułapki, a kupcy przez wiele lat zapewniali miastu przepych i piękny wygląd. Każdy kto choć raz odwiedzi Sandomierz, na długo pozostanie pod jego urokiem.

 

 

 LUSTRZANY SZLAK  LUSTRZANY SZLAK

Po Nizinie Mazowieckiej chadzał król Stanisław August Poniatowski, który był gościem skansenu w Suchej, w Lustrze Twardowskiego przeglądał się sam Napoleon, a królowa Bona Sforza roztaczała opiekę nad zamkiem w Liwie. Każdy pamięta opowieści o wielkim czarnoksiężniku Twardowskim, a któżby nie chciał przejrzeć się w jego magicznym lustrze, w którym Napoleon ujrzał swoją klęskę? Zapraszamy na spotkanie z magią i historią zamku, broniącego Mazowsza przed najazdami Litwinów i Jaćwingów. Przepiękna mazowiecka kraina.

 

 

NAJPIĘKNIEJSZE PARKI I PAŁACE

 

 

NAJPIĘKNIEJSZE PARKI I PAŁACE

Romantyczna rezydencja Radziwiłłów wraz z ogrodem, który do dziś przytłacza swą okazałością i prześliczne łowickie wyroby sztuki ludowej zachęcają do wizyt  w tych zakątkach Mazowsza wielu ludzi, nawet z dalekiego świata. My zapraszamy do zwiedzania tych, którzy mieszkają blisko, a nie widzieli jeszcze cudów Mazowsza.

 

 Z NATURĄ NA TY

Z NATURĄ NA TY

To tak niewiele kilometrów od naszej pięknej stolicy a oczom naszym ukaże się zupełnie inny od miejskiego krajobraz. Zapraszamy do zabawy wśród przepięknych okazów roślinności Ogrodu Botanicznego, wizyty w ruinach zamku, gdzie swoje kroki stawiała nawet królowa Bona Sforza…Zapraszamy na łono nadwiślańskiej natury.

 

 SZLAK KRÓLEWSKICH POLOWAŃ

 

SZLAK KRÓLEWSKICH POLOWAŃ

Udamy się w tereny na których niegdyś polowali polscy władcy, zwiedzimy Płock - Tysiącletni gród, dawną stolicę Mazowsza, odwiedzimy Czerwińsk i poznamy jego fascynującą historię, zobaczymy również stado ogierów w Łącku. Zapraszamy.

 

 GDZIE BORUTA STRZEŻE SWOICH SKARBÓW

 

 

 

 

GDZIE BORUTA STRZEŻE SWOICH SKARBÓW

Któż z nas nie słyszał w dzieciństwie bajek o diable Borucie, któż nie chciał poznać jego tajemnic i posiąść jego mocy? To tu - na łęczyckim zamku, diabeł ubrany w strój szlachcica strzeże czarcich skarbów łęczyckiego zamku, skrytych w piwnicznych lochach. Ale uważajcie! Diabeł może zamienić się w kogo tylko zechce, więc…już może nie jest w stroju szlachcica, tylko stoi obok Was i słucha…opowieści przewodnika.

 

 TAM, GDZIE ZAKRĘCA WISŁA

 

 

 

 

TAM, GDZIE ZAKRĘCA WISŁA

Owiane mgiełką tajemnicy miasto, położone malowniczo tam, gdzie zakręca Wisła. Przepiękne widoki z baszty, rozpościerające się wokół Kazimierza Dolnego zachwycają do dziś malarzy i na zawsze pozostają w pamięci. To tu można przejść się po zabytkowym rynku i podziwiać przepiękne kamieniczki, a klimatu tego spaceru nie odnajdziemy w żadnym innym zakątku Polski. Zapraszamy na łono nadwiślańskiej natury.

 

 UPADEK POTĘGI KRZYŻACKIEJ

 

UPADEK POTĘGI KRZYŻACKIEJ

Każdy chłopiec marzył o tym, by zostać rycerzem i walecznie bronić króla, mieszkać w zamku i być niepokonanym. To właśnie tu - na północy Polski odkryjemy ślady krzyżackiej potęgi i zobaczymy miejsce jej upadku. Zapraszamy na spotkanie z historią, w której bitwa pod Grunwaldem z roku 1410 zapisała się jako jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach Polski.

 

 PUŁTUSK - NAUKA DOBRYCH MANIER

PUŁTUSK - NAUKA DOBRYCH MANIER

 

Piękny, renesansowy zamek z historycznymi komnatami, poznanie zasad savoir -vivre’u, niezwykle przydatnych w rozmaitych sytuacjach towarzyskich oraz praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności podczas obiadu w restauracji. Zapraszamy na wycieczkę do Pułtuska.

 

 

 OD ZIARENKA DO BOCHENKA

 

 

OD ZIARENKA DO BOCHENKA

Wycieczka ta będzie świetną okazją do poznania kultury i życia na mazowieckiej wsi oraz przyjrzenia się pracy jej mieszkańców. Obejrzymy poszczególne części gospodarstwa, udamy się do zagrody ze zwierzętami. Podczas warsztatów kulinarnych własnoręcznie wykonamy chleb.

 

 

 MAZOWIECKA WIEŚ  

MAZOWIECKA WIEŚ

Zapraszamy do odwiedzenia mazowieckiej wsi, pospacerowania po łące, poznania rosnących na niej roślin, obejrzenia zwierząt mieszkających w wiejskiej zagrodzie, wizyty w ogródku gospodyni oraz w gospodarstwie.

 

 

 WYPRAWA DO AFRYKAŃSKIEJ WIOSKI

 

 

 

 

 

 

WYPRAWA DO AFRYKAŃSKIEJ WIOSKI

Zapraszamy na wyprawę na Czarny Ląd! Obejrzymy zbiory sztuki afrykańskiej, maski, rzeźby oraz inne ciekawe przedmioty, poznamy ten egzotyczny dla nas kontynent poprzez zabawę, muzykę, taniec oraz zajęcia ruchowe.

 

 

 PRZYGODA W MIKROKOSMOSIE  

PRZYGODA W MIKROKOSMOSIE

Fascynująca wędrówka po unikatowej w skali kraju atrakcji turystycznej - „Grotach Nagórzyckich, jedne z najciekawszych zjawisk krasowych w Europie w Rezerwacie Przyrody Niebieskie Źródła, niezwykle realistyczne rzeźby owadów w Parku Edukacyjno - Rozrywkowym Mikrokosmos. Zapraszamy!

 

 

 SURVIVAL NA MAZOWSZU

 

 

 

 

 

SURVIVAL NA MAZOWSZU

Podczas tej wycieczki nauczymy się jak rozpalić ognisko, przyrządzić posiłki w lesie, zbudować schronienie, orientować się w terenie, czyli zdobędziemy cenną umiejętność przetrwania. Zapraszamy do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie, która dostarczy niezapomnianych wrażeń!

 

 

 

 SZKOŁA PRZETRWANIA NA MAZOWSZU  

SZKOŁA PRZETRWANIA NA MAZOWSZU

Budowa schronienia, rozpalanie ogniska, odczytywanie znaków topograficznych, nauka przetrwania w polowych warunkach, strzelanie do celu - to tylko niektóre z umiejętności, które zdobędziemy podczas tej wycieczki. Zapraszamy!

 

 

 

 POSZUKIWACZE PRZYGODY

 

 

 

 

 

 

 

POSZUKIWACZE PRZYGODY

Wspaniała zabawa podczas której dwie drużyny rozwiązują różnego rodzaju zadania sportowe, sprawnościowe, przyrodnicze i zdobywają punkty, co przybliża ich do odnalezienia skarbu. Której grupie uda się szybciej do niego dotrzeć?

 

 

 

 SPŁYW KAJAKIEM PO RZECE WKRA  

SPŁYW KAJAKIEM PO RZECE WKRA

Zapraszamy na kajakową wędrówkę w otoczeniu łagodnych wzgórz morenowych i ukwieconych łąk w jednym z piękniejszych miejsc na Mazowszu. Dolina Wkry to idealne miejsce na organizację spływów kajakowych ze względu na małą uciążliwość tras. A po zakończeniu spływu posilimy się przy ognisku.

 

 

 

WIOSKA INDIAŃSKA - SPOTKANIE Z WODZEM

WIOSKA INDIAŃSKA - SPOTKANIE Z WODZEM

Poznamy indiańskie zwyczaje, kulturę oraz zabawy. W lesie nauczymy się budować namioty tipi i przygotujemy totemy plemienne a przywdziewając samodzielnie wykonane pióropusze poczujemy się prawdziwymi Indianami. Zapraszamy!

 

   REKREACYJNO - INTEGRACYJNE  
 KONIE I KUCYKI - Z WIZYTĄ U KOPYTNYCH

KONIE I KUCYKI - Z WIZYTĄ U KOPYTNYCH

Odwiedzimy stajnię i jej mieszkańców: od różnych ras kucyków, poprzez małe konie do dużych koni gorącokrwistych i potężnych koni pociągowych. Poznamy ich zwyczaje i zachowanie. Dowiemy się jak utrzymywać i pielęgnować konie oraz o sprzęcie potrzebnym do jazdy. Rozegramy drużynowe zawody sportowe, a następnie weźmiemy udział w konnych przejażdżkach. A na koniec przejażdżka bryczką i ognisko. Zapraszamy!

 

 ZALEW ZEGRZYŃSKI - ŻEGLOWAĆ KAŻDY MOŻE

 

 

ZALEW ZEGRZYŃSKI - ŻEGLOWAĆ KAŻDY MOŻE

Dzień na sportowo nad Zalewem Zegrzyńskim! Będziemy żeglować, wybierzemy się na wycieczkę rowerową, popływamy kajakami, pogramy  w badmintona. A to wszystko w pięknym otoczeniu natury. Zapraszamy !

Pobierz

   PDF

 MIASTECZKO WESTERNOWE

 

 

 

 

 

 

MIASTECZKO WESTERNOWE

W krainie Dzikiego Zachodu czeka nas niesamowita zabawa, dzięki której zostaniemy ekspertami w tematyce Westernu i poznamy zwyczaje panujące w minionej epoce, kiedy to ludzie „zbiorowo chorowali” na… gorączkę złota. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z Frajdą!

 

 AKADEMIA GOLFA - DZIEŃ ZE SPORTEM DLA ELIT

 

AKADEMIA GOLFA - DZIEŃ ZE SPORTEM DLA ELIT

Zapraszamy do Akademii golfa prowadzonej na największym na Mazowszu Driving Range, gdzie zapoznamy się ze sprzętem, poćwiczymy uderzenia i zamachy golfowe, wbijanie piłki do dołka i  będziemy mogli poczuć się jak Tiger Woods!

 

 INTEGRACJA NA MAZOWSZU W DUCHU FAIR PLAY

INTEGRACJA NA MAZOWSZU W DUCHU FAIR PLAY

Wspaniała zabawa z mnóstwem atrakcji zaledwie 60 km od Warszawy! Zjazd linowy, w uprzęży z kilkunastometrowej wieży, jazda pojazdem buggy, rywalizacja w duchu Fair Play podczas ciekawych konkursów - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników wycieczki z Frajdą. Zapraszamy!