Wycieczki zagraniczne

Cena zawiera: autokar klasy turystycznej, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), noclegi - w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!! 

 

 BERLIN - DREZNO - TROPICAL ISLAND

 

 

 

 

 

BERLIN - DREZNO - TROPICAL ISLAND

Berlin - jedna z najpopularniejszych stolic Europy, Drezno, zachwycająca stolica Saksonii, nazywana barokową Florencją nad Łabą oraz pełna egzotyki kraina z mnóstwem atrakcji, czyli Tropical Island w Niemczach.

 Pobierz

    PDF

WAKACJE W TROPIKACH

  

 

 

 

 

WAKACJE W TROPIKACH

Berlin, najchętniej odwiedzane miasto Europy, zaraz po Paryżu i Londynie, ma do zaoferowania wiele ciekawych zabytków, m.in. muzeum techniki i słynną Bramę Brandenburską. Po zwiedzaniu Berlina czeka nas niezapomniana przygoda,relaks i wypoczynek w Tropical Islands. Spacery po bajecznej plaży, egzotyczna roślinność, ekspedycje po Lesie Tropikalnym to tylko niektóre z  atrakcji tej pięknej krainy, która leży zaledwie 70 km od granicy Polski z Niemcami.

 

Pobierz

   PDF

 TROKI, WILNO I KOWNO

 

 

 

 

 

TROKI, WILNO I KOWNO 

Odwiedzimy imponujący zamek na wyspie i położone wśród wzgórz, lasów i jezior prastare miasteczko Troki. Wędrówki po ulicach i zakamarkach Wilna pozwolą wczuć się w przedziwną i nieuchwytną atmosferę tego czarującego miasta z polską przeszłością, obecnie stolicy Litwy. Udamy się również do Kowna, miasta zwanego lustrem historii

 

Pobierz

   PDF

 PRAGA I BRNO

 

 

 

 

 

 

PRAGA I BRNO

Praga to miasto szczególne. Ta położona w centralnej Europie stolica Czech jest zbiorowiskiem niesamowitych wprost zabytków z okresu gotyku, renesansu, baroku, secesji oraz współczesności. Brno, zwane bramą i stolicą Moraw Południowych wciąż pozostaje nieodkrytą atrakcją Czech.

 

Pobierz

   PDF

 WIEDEŃ - STOLICA MUZYKI

 

 

 

 

 

 

WIEDEŃ - STOLICA MUZYKI

Odwiedzimy miasto, w którym tworzyli najsłynniejsi kompozytorzy tacy jak Wolfgang Amadeusz Mozart, czy autor walca „Nad pięknym modrym Dunajem” - Johann Strauss. Zobaczymy miejsce, gdzie król Jan III Sobieski pokonał turecką armię, piękne rezydencje cesarskie i książęce pałace oraz wiele innych ciekawych zabytków.

 

Pobierz

   PDF

 BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU

 

 

 

 

 

BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU

Budapeszt - Szentendre - (Wyszehrad) „Polak - Węgier dwa bratanki…” odwiedźcie razem z nami ten przyjazny naród, spróbujcie ostrej węgierskiej kuchni, przemierzcie Wielką Nizinę Węgierską i zobaczcie z góry Gellerta, najpiękniejszą panoramę Europy - panoramę Budapesztu. Zapraszamy serdecznie!

 

Pobierz

   PDF

 TRZY STOLICE - WIEDEŃ, BRATYSŁAWA, BUDAPESZT

 

 

 

 

 

TRZY STOLICE - WIEDEŃ, BRATYSŁAWA, BUDAPESZT

Niezapomniana okazja, aby podczas jednego wyjazdu odwiedzić trzy europejskie stolice. Austriacki Wiedeń - arystokratyczny i wyniosły, Bratysławę - stolicę naszych sąsiadów Słowaków i Budapeszt - w którym zakosztujecie węgierskiej gościnności. Zapraszamy!

 

Pobierz

   PDF

 BYSTRICA, ORAWA, WAŻEC I MAŁA FARTA

 

 

 

 

 

BYSTRICA, ORAWA, WAŻEC I MAŁA FARTA

Słowacja, mimo swoich niewielkich rozmiarów jest krajem oferującym wiele do odkrycia: maleńkie i pełne zabytków miasteczka, podziemne skarbnice - jaskinie, zapewniające relaks baseny termalne. Zapraszamy do odwiedzenia tego pięknego i jeszcze mało znanego kraju.

 

Pobierz

   PDF

 MIASTA SIEDMIOGRODU

 

 

 

 

 

MIASTA SIEDMIOGRODU

Przemierzcie razem z nami tajemniczą Rumunię szlakiem hrabiego Drakuli.Miejsce urodzenia Vlada Palovnika, zamek Drakuli, słynna kopalnia soli w Turdze - to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas wycieczki z Frajdą !!! Zapraszamy serdecznie!!!

 

Pobierz

   PDF

 PARYŻ I DISNEYLAND

 

 

 

 

 

PARYŻ I DISNEYLAND

Paryż - miasto miłości, stolica kultury, sztuki, mody. Zapraszamy do odwiedzenia tej jedynej w swoim rodzaju stolicy europejskiej, gdzie można wczuć się w niepowtarzalną atmosferę tworzoną przez małe uliczki, romantyczne zaułki, szerokie bulwary wysadzane kasztanowcami i platanami czy przytulne kawiarenki. Zapraszamy również do wybrania się z nami w podróż do świata bajki oraz przeżycia niesamowitej przygody w parku rozrywki Disneyland.

 

Pobierz

   PDF

 AMSTERDAM BRUKSELA I LUKSEMBURG

 

 

 

 

 

AMSTERDAM, BRUKSELA

I LUKSEMBURG

Benelux - symbol nowoczesnej Europy, jeden z najbogatszych i najbardziej rozwiniętych regionów świata. Odwiedzimy miasto flamandzkich mistrzów pędzla, krainę tulipanowych pól i wiele innych ciekawych i zasługujących na uwagę miejsc. Zapraszamy!!!

 

Pobierz

   PDF

 LONDYN - Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ ELŻBIETY

 

 

 

 

 

LONDYN - Z WIZYTĄ U KRÓLOWEJ ELŻBIETY  

Spotkanie z rodziną królewską, zespołem The Beatles i innymi gwiazdami w Muzeum Figur Woskowych, możliwość przeżycia symulowanego trzęsienia ziemi w Muzeum Historii Naturalnej, lekcja w angielskiej szkole, południk zerowyGreenwich - to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas wycieczki z Frajdą !!!

 

Pobierz

   PDF

 RIWIERA OLIMPIJSKA

 

 

 

 

 

RIWIERA OLIMPIJSKA

Riwiera Olimpijska to słoneczna kraina z malowniczymi, lesistymi dolinami, ciepłym morzem, piaszczystymi plażami, stanowiąca wspaniałe miejsce do wypoczynku. Zapraszamy serdecznie na wycieczkę do tej części Grecji, gdzie zobaczymy starożytne Ateny, Kalambakę - miasto u podnóża masywu górskiego Meteorów oraz Dion - miasto boga Zeusa.

 

Pobierz

   PDF

 WENECJA, FLORENCJA I RZYM

 

 

 

 

 

WENECJA, FLORENCJA I RZYM

Wenecja - miasto wspaniałych budowli, wąskich uliczek, mostów, kanałów, po których pływają słynne gondole. Florencja - perła Toskanii, niemające sobie równych w ilości zabytków. Rzym - Wieczne Miasto, kolebka kultury zachodniej ze wspaniałą, starożytną przeszłością i pięknymi zbiorami sakralnymi. Zapraszamy w podróż szlakiem włoskich zabytków minionych epok.

 

Pobierz

   PDF