Zielone szkoły

Cena zawiera: autokar, opiekę pilota - kierownika wycieczki, ubezpieczenie NNW, wszelkie opłaty związane z programem (bilety do zwiedzanych obiektów, parkingi, itp.), noclegi - w zależności od terminu rezerwacji i terminu imprezy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje lub obiadokolacje zgodnie z programem wycieczki), opiekę przewodnika miejscowego, 1 osoba kadry pedagogicznej bezpłatnie na 15 uczestników płacących, upominki i dyplomy dla uczestników wycieczki.

Cena nie zawiera: dodatkowych atrakcji powstałych w trakcie wycieczki.

Programy wszystkich imprez podane są w wersji standardowej.

Dokładna cena uzależniona jest od ilości uczestników, ich wieku, terminu imprezy oraz daty jej rezerwacji. Każdą imprezę można modyfikować zgodnie z możliwościami i życzeniami Klienta!!!

Dokładną kalkulację oferty otrzymacie Państwo bezpłatnie!!! 

 

Zaplanuj wycieczkęSam zaplanuj swoją wycieczkę

 

TRÓJMIASTO I NIE TYLKO - SPOTKANIE Z NEPTUNEM

 

 

 

 

TRÓJMIASTO I NIE TYLKO

- SPOTKANIE Z NEPTUNEM

Kraina władania Neptuna, którego gniewu do dziś boją się rybacy, wypływający w morze, kraina tajemniczego bursztynu i niezwykłych okazów morskich stworzeń zaprasza swoim przepychem i pięknem każdego, nawet najmłodszego turystę.


 

 ŚLADAMI KRZYŻAKÓW PO WARMII I MAZURACH

 

 

 

 

 

ŚLADAMI KRZYŻAKÓW PO WARMII I MAZURACH

Zapraszamy do odwiedzenia pięknej krainy tysiąca jezior, w której odnajdziemy ślady pozostawione po Krzyżakach. Na terenie Warmii i Mazur zachowały się  zamki gotyckie, świadczące o potędze i bogactwie ich fundatorów. Pola Grunwaldu przypominają zaś o wielkiej bitwie z 1410 r. podczas której wojska polsko-litewskie rozbiły potęgę Zakonu Krzyżackiego.

 

SZLAK PIASTOWSKI I NIE TYLKO

  

 

 

 

 

SZLAK PIASTOWSKI I NIE TYLKO

Szlak Piastowski przebiega przez północno - wschodnią Wielkopolskę i zachodnie Kujawy. Warto tu przyjechać ze względu na cenne zabytki architektury związane z początkami państwa polskiego, okresem piastowskim, a nawet czasami wcześniejszymi. Poznań - stolica Wielkopolski, niegdyś stołeczny gród Mieszka I, później bastion ekonomiczny w walce z zaborcami, miasto, w którym dalekowzroczni Działyńscy i Raczyńscy wznosili wspaniałe gmachy użyteczności publicznej.

 

 

 GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

 

 

 

 

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE 

Gołoborza na szczytach gór, specyficzny mikroklimat, rzadko występujące okazy fauny i flory to niezapomniane atrakcje pieszej wyprawy na szczyty Gór Świętokrzyskich. Tereny Świętokrzyskiego Parku Narodowego sprawiają, że w niezbyt wysokich górach czujemy się wspaniale wypoczęci. Otoczenie przyrody i przepiękne krajobrazy przeplatają się z ciekawostkami architektonicznymi i przyrodniczymi. Niezbyt duży wysiłek fizyczny to atrakcja nawet dla najmłodszych uczestników wycieczek.

 

 

 PIENIŃSKIE SZLAKI

 

 

 

 

 

PIENIŃSKIE SZLAKI

Pieniny są niewielkim pod względem wysokości i powierzchni pasmem górskim o niepowtarzalnym krajobrazie oraz wyjątkowym bogactwie kulturowym i przyrodniczym. Krajobraz stanowi tu mozaikę przenikających się ekosystemów naturalnych i powstałych w wyniku działalności człowieka. Żyje tu połowa gatunków zwierząt występujących na terenie Polski.

 

 

 WIELICZKA - ZAKOPANE - KRAKÓW - OJCOWSKI PARK NARODOWY

 

 

 

 

 

 

WIELICZKA - ZAKOPANE - KRAKÓW - OJCOWSKI PARK NARODOWY

Historie i tajemnice kopalni soli w Wieliczce, zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, zakopiański klimat, ciekawe zbiory w Muzeum Tatrzańskim, urokliwy Kraków z Sukiennicami oraz Wawelem, legenda o wawelskim smoku - to tylko kilka spośród wielu atrakcji czekających na uczestników wyjazdu z Frajdą!

 

 

 CZĘSTOCHOWA - WISŁA - KONIAKÓW - CIESZYN

 

 

 

 

 

CZĘSTOCHOWA - WISŁA

- KONIAKÓW - CIESZYN

Bardzo atrakcyjne krajobrazowo krainy z zachowanym specyficznym charakterem: wyniosłe szczyty, uzdrowiska z urzekającym pięknem przyrody, góralskie wioski. Jasna Góra - światowe miejsce pielgrzymkowe, muzeum z koronkami koniakowskimi, chata Kawuloka stanowiącą przykład starodawnego, góralskiego domu - to tylko niektóre z miejsc, które odwiedzimy. Zapraszamy!

 

 

 BORY TUCHOLSKIE - Z NATURĄ NA TY

 

 

 

 

 

BORY TUCHOLSKIE - Z NATURĄ NA TY

Zapraszamy na wycieczkę do krainy o niepowtarzalnie pięknym krajobrazie z niebieskimi strugami i jeziorami, zielonymi borami i lasami, które urzekają swą potęgą. Diabelski Młyn z połowy XIX w., klub jeździecki, ekspozycje przedstawiające m.in. najciekawsze zwierzęta i rośliny Borów Tucholskich - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na uczestników wycieczki z Frajdą.

 

 

 KOTLINA KŁODZKA - RUDAWY JANOWICKIE

 

 

 

 

 

 

KOTLINA KŁODZKA - RUDAWY JANOWICKIE

Tajemnicze drogi wśród gór, „Błędne Skały” - niepowtarzalny skalny labirynt, Kaplica z czaszek i piszczeli oraz wambierzyckie sanktuarium, zwane „Dolnośląską Jerozolimą” -  to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas tej zielonej szkoły

 

 

 NADMORSKIE KURORTY

 

 

 

 

 

NADMORSKIE KURORTY

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym regionów Polski. Nadbałtyckie miejscowości gwarantują nie tylko wspaniały wypoczynek, ale także oferują liczne walory krajoznawcze. Zobaczymy park miniatur latarni morskich polskiego wybrzeża w Niechorzu, ruiny kościoła w Trzęsaczu, który od ponad pięciu stuleci stoi na klifowym wybrzeżu, figury woskowe najbardziej znanych postaci w muzeum w Międzyzdrojach i wiele innych ciekawych miejsc.

 

 

 WROCŁAW - WAŁBRZYCH - KSIĄŻ

 

 

 

 

 

 

WROCŁAW - WAŁBRZYCH - KSIĄŻ

Wrocław zwany Wenecją Północy, efektowna kolekcja minerałów w wałbrzyskim muzeum, tajemniczy zamek Książ, średniowieczny kościółek przeniesiony z Norwegii - to tylko kilka ciekawych miejsc, które proponujemy zwiedzić podczas  wycieczki w ten przepiękny region Polski jakim jest Dolny Śląsk.

 

 

 POPRADZKI PARK KRAJOBRAZOWY

 

 

 

 

 

 

POPRADZKI PARK KRAJOBRAZOWY

Popradzki Park Krajobrazowy to przepiękna część Beskidu Sądeckiego z mnóstwem bogactw naturalnych, piękną fauną i florą. Oprócz pięknych krajobrazów zobaczymy także ciekawe zabytki, takie jak najstarszą cerkiew łemkowską w Polsce czy dębiński zamek rycerski. Zapraszamy.

 

 

 BIESZCZADY

 

 

 

 

 

 

BIESZCZADY 

Bieszczady - południowo wschodni przyczółek polskich Karpat, to rozległa kraina o dzikiej przyrodzie. Miejsce, gdzie naprawdę można znaleźć się blisko nieskażonej natury. Z połonin roztaczają się niesłychane widoki. Porosłe trawą ślady wsi, zdziczałe sady i dawne Łemkowskie Cerkwie przypominają o dawnych czasach. Zapraszamy do podziwiania piękna i uroku Bieszczad podczas spacerów po ich niezbyt wysokich szczytach.

 

 

   REKREACYJNO - INTEGRACYJNE  
 WINDSURFING NA MAZURACH - Z ŻAGLEM I DESKĄ ZA PAN BRAT

 

 

 

 

 

 

WINDSURFING NA MAZURACH

- Z ŻAGLEM I DESKĄ ZA PAN BRAT

Zapraszamy na rekreacyjno - integracyjną zieloną szkołę podczas której spróbujemy swoich sił na desce z żaglem, mierząc się z wiatrem. Czeka nas zabawa w krainie lasów i tysiąca jezior.

 

 

 TENIS ZIEMNY - GRAJ JAK RADWAŃSKA I JANOWICZ

 

 

 

 

 

 

TENIS ZIEMNY - GRAJ JAK RADWAŃSKA I JANOWICZ

Miejsce słynnej bitwy z 1410 r., kraina władania Neptuna, krzyżacka warownia w Malborku - największy gotycki zamek w Europie, dom słynnego astronoma w Toruniu - to tylko kilka z atrakcji czekających na uczestników wycieczki z Frajdą. Zapraszamy!

 
 SURVIVAL - UMIEJĘTNOŚĆ PRZETRWANIA

 

 

 

 

SURVIVAL - UMIEJĘTNOŚĆ PRZETRWANIA

Zapraszamy na zieloną szkołę o charakterze rekreacyjno - integracyjnym podczas której dowiemy się jak rozpalić ognisko, zbudować szałas, złowić smaczną rybę z jeziora. Pod okiem instruktorów postrzelamy z łuków i pokonamy terenowe przeciwności. Poznamy lepiej przyrodę i jej prawa a to wszystko w pięknej mazurskiej scenerii.

 

 

 

 GRY ZESPOŁOWE NA ŁONIE NATURY

 

 

 

 

 

GRY ZESPOŁOWE NA ŁONIE NATURY

Poznamy przepisy i zasady obowiązujące podczas gier zespołowych, rozwiniemy cechy motoryczne, rozegramy mecze, a przede wszystkim będziemy się świetnie bawić w otoczeniu pięknej mazurskiej scenerii. Zapraszamy na zieloną szkołę z Frajdą!

 

 

 

AKADEMIA TAŃCA MODY I URODY - POCZUJ SIĘ GWIAZDĄ

 

 

 

 

 

AKADEMIA TAŃCA MODY I URODY - POCZUJ SIĘ GWIAZDĄ

Taniec stanowi doskonałą formę ekspresji dostarczającą wielu pozytywnych emocji, których nie zabraknie podczas tej zielonej szkoły. Oprócz doskonalenia techniki tanecznej przeniesiemy się w świat mody, poznamy różne triki w makijażu i porady kosmetyczne a nasze otoczenie będzie stanowić piękna mazurska przyroda. Zapraszamy!

 

 

 

REKREACJA POD ŻAGLAMI

 

 

 

 

 

 

 

REKREACJA POD ŻAGLAMI

Poznamy zwyczaje i obrzędy żeglarskie, dowiemy się jak bezpiecznie i prawidłowo żeglować oraz jak zorganizować regaty żeglarskie, weźmiemy udział w zawodach portowych. Zapraszamy na udział w zielonej szkole z Frajdą podczas której przeżyjemy żeglarską przygodę w otoczeniu pięknej mazurskiej scenerii!

 

 

 

 ARTYSTYCZNO PLENEROWA SZKOŁA TALENTÓW

 

 

 

 

 

 

ARTYSTYCZNO - PLENEROWA SZKOŁA TALENTÓW

Zapraszamy na zielona szkołę o charakterze rekreacyjno - integracyjnym podczas której poznamy nowe techniki malarskie i rozwiniemy swoje zdolności artystyczne, a to wszystko w pięknej mazurskiej scenerii, w krainie lasów i tysiąca jezior z nieskażoną przyrodą.

 

 

 
ZIELONA SZKOŁA Z ELEMENTAMI SPORTÓW WALKI

 

 

 

 

 

ZIELONA SZKOŁA Z ELEMENTAMI SPORTÓW WALKI

 

Zdobędziemy umiejętność obrony przed napastnikiem oraz poznamy metody unikania zagrożenia. Zajęcia ze sportów walki rozwijają nie tylko zwinność i koordynację, ale także doskonale kształtują osobowość młodego Frajdowicza. Zapraszamy do udziału w zielonej szkole z Frajdą w pięknej mazurskiej scenerii.